Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-11-02

Žaidime "Vienas prieš Visus" kviečiami dalyvauti skautai (atnaujinta, nuo 17metų)

"Vienas prieš Visus" - vienas azartiškiausių Televizijos žaidimų kada nors sukurtų pasaulyje. Pagrindinis žaidėjas stoja prieš priešiškai nusiteikusius „Juos". O „Jie" tai kiti penkiasdešimt žaidėjų, pasiruošusių atimti visus laimėtus pinigus. Kažkas būtinai laimės - Vienas arba Visi. Ypatinga proga skautams parodyti savo sofistiškumą ir gudrumą.

Filmavimas vyks Lapkričio 11 dieną, 15:00 LNK studijoje, Šeškinės g. 20, Vilnius

Reikalavimai: 17metų amžius, tvarkinga skautiška uniforma.

Norintys dalyvauti: iki Lapkričio 9 dienos registruojasi el.paštu press@skautai.lt nurodydami VARDĄ, PAVARDĘ, AMŽIŲ, EL.PAŠTĄ, TEL.NR.

p.s. Žaidimo metu laimėti pinigėliai bus skirti labdarai

--
Lietuvos skautijos informacija