Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-10-01

Jorės be amo!

Skiriame „Kerniaus“ sk.v. būrelio kandidatams Vieną rytą, rūku padabintą, Mes patekom į pasakų šalį: Kur rūpestingasis vedlys iš kelio niekad neišklys, Kur norai pildosi lengvai ir sesės skraido it pūkai. Žavingasis brolelis turbo sportbačiais baltais Vis pasitikdavo mus nelauktai, Virtuvės šefas kūrė stebuklus, O riteris rausvais šarvais vaišino mus gardžiais patiekalais. Toj pasakų šaly nakčia Vis spalvina medžius brolelis paslapčia, O rytas kvepia pusryčiais gardžiais Gamintais netikėto svečio paryčiais. Stebuklai tęsėsi ant ežero bangų, Kai skriejom mes lyg gulbės ant sparnų. Patyrę tai, ko žodžiais neaprėpsi, Schogettenamarettodulsinėjairbahamai, Mūs mėlynos širdys vis dar lieka be amo! “Jorės” vyr. skautės

Skiriame „Kerniaus“ sk.v. būrelio kandidatams


Vieną rytą, rūku padabintą,
Mes patekom į pasakų šalį:
Kur rūpestingasis vedlys iš kelio niekad neišklys,
Kur norai pildosi lengvai ir sesės skraido it pūkai.
Žavingasis brolelis turbo sportbačiais baltais
Vis pasitikdavo mus nelauktai,
Virtuvės šefas kūrė stebuklus,
O riteris rausvais šarvais vaišino mus gardžiais patiekalais.
Toj pasakų šaly nakčia
Vis spalvina medžius brolelis paslapčia,
O rytas kvepia pusryčiais gardžiais
Gamintais netikėto svečio paryčiais.
Stebuklai tęsėsi ant ežero bangų,
Kai skriejom mes lyg gulbės ant sparnų.
Patyrę tai, ko žodžiais neaprėpsi,
Schogettenamarettodulsinėjairbahamai,
Mūs mėlynos širdys vis dar lieka be amo!“Jorės” vyr. skautės