Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-08-25

Plečiama specialybių komanda!

Broli, sese! Ar Tautinėje stovykloje užsukai į šurmuliuojantį specialybių kaimelį? O gal būt net grįžai iš stovyklos su specialybės emblema ant dešinės uniformos rankovės?

Tautinėje stovykloje „Legenda Tęsiasi“ veikė eksperimentinis specialybių kaimelis. Juo norėta įsitikinti specialybių poreikiu organizacijoje, bei priminti stovyklos dalyviams, kokia neatsiejama skautiško ugdymo dalis yra specialybės.


Stovyklai pasibaigus, specialybių komanda atsikvėpė tik trumpam ir vėl puolė prie darbų – juk norint įgyvendinti svajonę reikia rimtai paplušėti!

Jei tau jau yra 18 metų ir nori prisidėti prie specialybių sistemos kūrimo ir vertimo realybe, nesnausk ir prisijunk prie specialybininkų. Dabar tam pats tinkamiausias laikas ;)

Visais reikalais susijusiais su specialybėmis kreipkis į sesę Jorę (el.p. jore@skautai.lt). Net jei neprisidėsi prie specialybininkų komandos, visada gali padėti savo idėjomis, nuomone ar kritika. Svarbiausia, kad nebūtum tuo, kuris nieko nedaro, o po to zyzia, kaip viskas negerai ;)