Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-07-09

„Legenda tęsiasi": Specialybių kaimelyje dar yra vietų!

Ar registruodamasis į tautinę stovyklą pasirinkai skautišką specialybę?Nepraleisk progos pirmasis papuošti savo uniformos rankovę specialybės emblema bei papildyti savo skautiškų žinių bagažą! Norėtum būti energetiku ir pamatyti, kaip veikia tikrų tikriausia Saulės elektrinė? O gal labiau nekantrauji pradžiuginti savo skiltį nuostabaus skonio pietumis? Žinoma! Juk visada pavydėdavai gelbėtojams iš TV serialų ir slapčia norėjai išbandyti jų amatą!Specialybių kaimelyje vis dar yra laisvų vietų (glestelėk žemiau). Nelauk, kol kas nors kitas užims tavąją!

Jaunesniesiems skautams – virėjo, pirmosios pagalbos, energetiko ir laužavedžio specialybėse;

Skautams – pirmosios pagalbos, laužavedžio, virėjo, energetiko, aviatoriaus, modeliuotojo ir irkluotojo specialybėse;

Patyrusiems skautams – virėjo, aviatoriaus, modeliuotojo, irkluotojo, gyvybės gelbėtojo, žurnalisto ir videoreporterio (reikia turėti nuosavą kamerą) specialybėse.

Iki stovyklos pradžios gali registruotis rašydamas laišką el. paštu jore@skautai.lt. Jei turi kokių nors klausimų, taip pat rašyk čia.

Liepos 12 dieną atvykęs į stovyklą taip pat dar galėsi registruotis. Tiesiog užsuk į specialybių kaimelį ir pasidomėk, kur dar yra laisvų vietų. Kaimelyje kabės ir jau pasirinkusių specialybes sąrašai bei kita svarbi informacija.

Specialybių kaimelio komanda