Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-07-04

Pasaulio skautų organizacija išsiplėtė iki 160 narių

Pasaulio skautų organizacija (WOSM) su džiaugsmu praneša apie tai, kad dar keturios šalys narės nuo liepos 1 dienos prisijungė prie didžiausios skautų šeimos. Tai yra Nacionalinė Kambodžos skautų organizacija, Juodkalnijos skautų sąjunga, Sirijos skautai, Nacionalinė Ukrainos skautų organizacija. Šis prisijungimas narių skaičių padidina net iki 160!

WOSM šiltai priima šių keturių naujų narių skautus ir vadovus bei laukia jų dalyvavimo artimiausioje Pasaulio skautų konferencijoje Korėjoje, kur jie gaus narystę patvirtinančius sertifikatus.

Pasaulio skautų konferencijoje Pietų Korėjoje dalyvaus ir du Lietuvos skautijos atstovai – Užsienio reikalų skyriaus vedėja psktn. Loreta Senkutė, Užsienio reikalų skyriaus vedėjos pavaduotojas psktn. Vytautas Zulonas.

Linkime Jiems sėkmės ir konstruktyvaus darbo.

---
Lietuvos skautijos ir WOSM informacija