Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-07-01

"Legenda tęsiasi": Baltic Jamboree organizatorių susitikimas

Mieli „Baltic Jamboree“ organizatoriai, skubu pranešti, kad pirmasis „Baltic Jamboree 2010” organizatorių susitikimas įvyks [b]š. m. liepos 18 d. (penktadienį) [/b]Lietuvos skautijos tautinėje stovykloje „Legenda tęsiasi“. Visi užsiregistravę ir vis dar norintys prisidėti prie Baltijos valstybių stovyklos organizavimo kviečiami susirinkti tądien [b]12 val. prie infocentro[/b]. Planuojame užtrukti 3–4 val.

Pirmame susitikime dalyvaus ir Estijos bei Latvijos atstovai – stovyklos organizavimui deleguoti asmenys.

Numatoma dienotvarkė:
• Minčių lietus stovyklos idėjai
• Pareigų pasiskirstymas
• Stovyklos reklamos kampanija
• ...ir visos mintys, kurios šaus į galvą!..

Jūsų laukia stovyklos viršininkė gilv. Ieva
ir stovyklos komendantas j. sk. budys Justinas