Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-05-02

Lietuvos skautijos nario Pažymėjimų gamyba laikinai stabdoma

Lietuvos skautijos Finansų skyrius informuoja, jog laikinai stabdoma Lietuvos skautijos nario pažymėjimų gamyba. „Šiuo metu vyksta naujo pavyzdžio Lietuvos skautijos (LS) nario pažymėjimo maketavimo ir gamybos darbai, – sakė Finansų sk. vedėjas br. Paulius Mikelinskas bei pridurė, jog tie, kas pristatė pažymėjimo anketą Finansų skyrui ir nori dalyvauti LS arba LS rekomenduojamuose tarptautiniuose mokymuose, arba tautinėje stovykloje, bet pažymėjimo dar neturi, į laukelį, skirtą pažymėjimo numeriui, įrašo „gamina“ - bus traktuojami, kaip turintys pažymėjimus LS nariai.

Naujo pavyzdžio LS nario pažymėjimai LS narius pasieks per Tautinę stovyklą.

Seno pavyzdžio LS nario pažymėjimai apyvartoje pasirodžius naujiems LS pažymėjimams, taip pat galios.

Kilus klausymams rašykite:

pazymejimas@skautai.lt
---
Lietuvos skautijos informacija