Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-04-27

Pionerijos mokymai

Mieli Lietuvos skautijos vadovai, kviečiame jus dalyvauti pionerijos mokymuose, kurie vyks š. m. gegužės 9-11 dienomis Judrėnuose.

Šių mokymų tikslas – lavinti vadovų pionerijos įgūdžius. Mokymuose bus truputis teorijos ir daug praktinių užduočių. Mokysimės statyti įvairius stovykloms ir žygiams reikalingus pionerijos įrenginius. Įgyti įgūdžiai bus naudingi dirbant su skautais. Mokymuose talkininkaus keletas instruktorių, todėl bus galima susiskirstyti į mažesnes grupeles pagal turimą dalyvių patirtį.

Mokymuose kviečiame dalyvauti vadovus, kurie į skautybės kelią atėjo suaugę, todėl neturėjo galimybių dalyvauti jaunimo programoje.

Registracija vyksta iki š. m. gegužės 2 d. (imtinai) adresu jolitab@takas.lt

Mokymus veda Gilvelio mokymų kursantė vyr. sktn. Jolita Buzaitytė-Kašalynienė
(8 698 83434) ir patyrusių pionerijos instruktorių komanda.

Registruojantis būtina atsiųsti (elektroniniu paštu) dalyvio anketą.
Mokymų kaina – 15 Lt. Dalyviams maitinimą ir pionerijos priemones užtikrina organizacija. Taip pat dalyviams bus apmokama kelionė į vieną pusę (turint traukinio/autobuso bilietą). Vykstant automobiliu kelionė nebus dengiama.

Gyvensime palapinėse, todėl svarbu atsivežti miegmaišį, kilimėlį, pagal galimybes kirvį ir palapinę.

Kviečiame praturtinti save ir savo patirtį naujomis žiniomis bei įgūdžiais!
Lavinkimės patys ir padėkime augti kitiems!

Laukiame Jūsų! Nepraleiskite puikios progos!

P.S. 1. Šiuose mokymuose gali dalyvauti LS nariai, susimokėję nario mokestį už 2008 m., taip pat turintys galiojantį nario pažymėjimą, arba iki gegužės 5 pristatę nario pažymėjimo anketas. Neturint nario pažymėjimo, mokymų kaina 20 Lt, nesusimokėjus nario mokesčio už 2008 m., mokymų kaina – 35 Lt. Ne Lietuvos skautijos nariams mokymų kaina – 35 Lt, kelionė nedengiama.

P.S. 2. Nesusidarius 10 dalyvių grupei – mokymai neįvyks. Visi į mokymus atrinkti dalyviai bus informuoti apie tai gegužės 4 d. elektroniniu paštu ir tekstine (sms) žinute.
--
Lietuvos skautijos informacija