2008-04-13

Tai kas gi laimėjo žygio konkursą?!

[b]Dėmesio dėmesio![/b] PAVASARIO šventėje Alytuje per vakaro laužą bus paskelbti žygių konkurso [b]BUVAU Į LIETUVĄ IŠĖJĘS[/b] nugalėtojai! Ar bent įsivaizduojate, kas laimėjo?? [b]Pabandykite spėti![/b]

Konkurse galėjo dalyvauti skautų ir patyrusių skautų skiltys bei vyresniųjų skautų būreliai. Kiekvienoje amžiaus grupėje bus paskelbta po skiltį/būrelį nugalėtoją – laimėjusiųjų laukia ypatingi prizai! Žemiau - visi konkursantai atsitiktine tvarka.

KAS LAIMĖJO ??? KAS LAIMĖJO ??? KAS LAIMĖJO ???

SKAUTŲ GRUPĖ

* AR SUGRIUS TILTAS, JEI ŽYGIUOSIM? ARBA „STOJAM PAPIETAUT!” – Austėjos ir Pajautos draugovių skaučių skiltys (Kernavės tn., Vilniaus kr.)

PATYRUSIŲ SKAUTŲ GRUPĖ

* DŽIUNGLĖS 2007 – patyrusių skautų skiltis (Skaisčio tn., Vilniaus kr.)

* ŽYGIS Į ŠILUVĄ – Mato Šalčiaus draugovė (Pilies tn., Kauno kr.)

* VIA DOLORESA – Panevėžio krašto patyrę skautai

* O KUR UOGIENĖ?! – Žalčio, Trešnių, Sraigių skiltys (Jundų, Austėjos dr., Kernavės tn., Vilniaus kr.)

* NEMUNU, NERIM – Į NERIJĄ PIRMYN! – patyrę jūrų skautai

* 071213 – Ragučio draugovės patyrusių skautų skiltis (Kernavės tn., Vilniaus kr.)

VYR. SKAUTŲ GRUPĖ

* BUVAU Į LIETAVĄ IŠĖJĘS – Antano A. Saulaičio skautų vyčių būrelis (Šiaulių tn., Šiaulių kr.)

* LOBIO BEIEŠKANT – Deltinyčių ir Sednos gintarių įgulos

Konkursą organizavo Lietuvos skautijos Jaunimo programos skyrius ir „Vyšnių" taryba; parėmė LIETUVIŲ FONDAS (JAV)

Lietuvos skautijos informacija