Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-03-17

Prasidėjo registracija į tautinę stovyklą „Legenda tęsiasi“ (atnaujinta 03 14)

[b]Lietuvos skautijos [/b] tautinės stovyklos „Legenda tęsiasi“ štabas skelbia registracijos į tautinę stovyklą pradžią! Visi skautų vienetai kviečiami į didžiausią ir įspūdingiausią Lietuvos skautų stovyklą 2008 metais.

Skautai, norintys dalyvauti stovykloje, į stovyklą galės atvykti tik su savo vienetu. Todėl stovyklos štabas ragina visus skautus dėl registracijos pirmiausiai kreiptis į savo vienetų vadovus.
Informacija apie registraciją ir jos eigą jau skelbiama stovyklos tinklalapyje http://www.legenda-tesiasi.lt .

Dalyvių registracija vyks iki gegužės 1 dienos. Antrasis registracijos etapas vyks iki birželio 1 d., bet bus taikomas didesnis dalyvio mokestis. Todėl visi kviečiami suskubti ir registruotis iki gegužės 1 d. Beje, kaip ir visuose skautiškuose renginiuose – Lietuvos skautijos nario pažymėjimo savininkams bus taikomas mažesnis dalyvio mokestis.

Į visus su registracija susijusius klausimus jums atsakys Kanceliarijos skyrius. Rašykite el. paštu registracija@legenda-tesiasi.lt

Prie draugystės laužo kviečiami visi Lietuvos skautai, lietuvių išeivijos skautai ir didžiosios skautų šeimos nariai iš užsienio! Lai Legenda tęsiasi!