Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-03-03

Mini grantų rezultatai

Lietuvos skautija, kaip ir kasmet, skelbė mini grantų konkursą vienetų iniciatyvoms remti, kuriame galėjo dalyvauti LS struktūriniai vienetai – kraštai, tuntai, draugovės, delegavę savo atstovus dalyvauti projektų ir paraiškų rašymo seminare.

Šiais metais kraštų iniciatyvų rėmimo konkurso tema „Skautams Lietuvoje 90 metų!“. Jis yra skirtas skatinti pilietiškumą, tautiškumą bei demokratiškumą mūsų šalyje, o taip pat skautiškos veiklos pristatymui: savivaldos ir mokslo institucijoms, visuomenei, bendruomenei ir kt. Ypatingas dėmesys bus skiriamas projektų įgyvendinimui vietovėse ir institucijose, kur skautiška veikla dar mažai žinoma.

Finansavimas pasiskirstė taip:

I vieta „Respublikinė skautų pavasario šventė, skirta Lietuvos skautų 90-mečiui ir Pilėnų tunto 10-mečiui“ (Alytaus kraštas) 1500 Lt
II vieta „Mink ir pažink“ (Panevėžio kraštas) ir „Būk matomas“ (Vilniaus kraštas) po 1400 lt
III vieta „Bangos puLSo ritmu“ (Jūrų skautų konferencija) ir „Mes esame skautai“ (Telšių kraštas) po 1200 Lt
IV vieta „Aš padėti tau galiu“ (Tauragės kraštas) 1000 Lt

Linkime sėkmės įgyvendinant savo idėjas!

--
Lietuvos skautijos informacija