Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-02-04

Stovyklos „Legenda tęsiasi“ informacija jau internete

Sveiki, sesės ir broliai! Jau po pusmečio visi būsime sugrįžę iš tautinės stovyklos „Legenda tęsiasi“. Apie šią stovyklą turbūt šiek tiek teko girdėti iš savo vadovų ar draugų. Taip, informacijos buvo mažoka, tačiau jos nuo šiol tikrai netruks.

Susipažinti su tautine stovykla padės ši svetainė "Legenda Tęsiasi", kurioje bus skelbiamos naujienos, štabo pranešimai, informacija apie stovyklą, registraciją ir, žinoma – atsakymai į jūsų klausimus.

Naujienas bus galima rasti ir Skautatinklyje ar jas sekti savo RSS (http://lt.wikipedia.org/wiki/RSS) skaitytuve (pvz., Google Reader), nesilankant tinklalapyje.

Ši svetainė turi kelis skyrelius:

Naujienos – skelbiamos naujienos, pranešimai, tekstai, kuriuos galima komentuoti ar palikti klausimą. Šis skyrelis veikia kaip tinklaraštis (blog‘as) ir jo pranešimus galima prenumeruoti RSS kanalu ar el. paštu.

Tautinė stovykla – čia pristatomas didžiausias šių metų Lietuvos skautijos renginys, pateikiama pagrindinė informacija.

Stovyklos programa – pristatoma stovyklos programa pagal pastovykles (amžiaus grupes).

Dalyvių registracija – visa informacija apie dalyvio mokestį, registracijos eigą.

Dalyviams – dalyviai supažindinami su praktine informacija – maitinimu, taisyklėmis ir pan.

Tinklalapio dešinėje matote svetainės turinį, kurio pagalba nesunkiai rasite ieškomą informaciją. Jei nerastumėte – išmėginkite paiešką. Šone matomi ir naujausi straipsnių pavadinimai, komentarai, raktinių žodžių-žymų „debesėlis“. Nepasiklysti laike padės laiko skaičiuoklė, kuri rodo tirpstantį laiką iki stovyklos pradžios.

Mes kviečiame čia nuolat užsukti ir pasidomėti, kaip sekasi pasiruošimas didžiausiam renginiui, kurio dalyviu labai kviečiame tapti ir Tave!

---
Lietuvos skautijos Tautinės stovyklos informacija