Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-01-09

Skautas išgelbėjo Maldyvų prezidentą

Vakar, sausio 8 d. Hoarafushi vietovėje, Maldyvų Šiaurėje skautas Mohamed Jaisham Ibrahim išgelbėjo Maldyvų prezidento Maumoon Abdul Gayoom gyvybę.

Šri Lankoje vykusio Maldyvų prezidento pasveikinimo ir bendravimo su piliečiais metu netikėtai iš minios iššokęs 20-metis pilietis bandė peiliu nudurti minėtąjį prezidentą. Laimei, 15-metis skautas Mohamed Jaisham pačiupo peilį ir taip sustabdė užpuoliką. Skautui įvykio metu smarkiai supjaustyta ranka, tačiau prezidento ginklas nepasiekė, tik jo marškinius aptaškė keli jaunuolio kraujo lašai.

Prezidentas, salyną valdantis jau nuo 1978 metų, yra dėkingas skautui ir visam skautiškam judėjimui. Atsidėkodamas jis išsiuntė raštą Maldyvų skautų organizacijos vadovui.

---
Lietuvos skautija