Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-12-05

Tarptautinė savanorių diena

[b]Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame. [/b] R. V. Emersonas

Lietuvos skautijos nariai, šiandien galite džiaugsmingai sveikinti vieni kitus su Savanorių diena!

Lietuvos skautija šia ypatinga proga sveikina visus organizacijos narius ir dėkoja kiekvienam, skyrusiam savo brangų laiką savanoriškai skautiškai veiklai.
Bendraminčių būrys, nepakartojamos akimirkos, praleistos kartu, dėkingumas tų, kuriems padėjote, pagarba tų, kuriuos auginote, pasididžiavimo šypsenos, atlikus gerąjį skautišką darbelį ar pabaigus didelį skautišką projektą - tai neįkainojamas užmokestis už Jūsų nuoširdų darbą.

Šiandien švenčiame savanorio dieną kartu su dešimtimis tūkstančių kitų Lietuvos savanorių. Nors savanoriškų organizacijų veiklos pobūdis skiriasi, visus savanorius jungia geranoriškas darbas ir pagalba jos laukiantiems žmonėms - darbas be jokio užmokesčio už skirtas jėgas ir laiką.

Švęskite, šiandien Jūsų diena.

----
Lietuvos skautija