Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-11-21

Lietuvos skautija - SKAUTŲ ŽEMĖS savininkė (papildyta)

Lietuvos skautija senai puoselėjo viltis tapti skautiškos žemės savininke; norėta turėti tokį gamtos prieglobstį, kuriame skautai galėtų stovyklauti, rengti seminarus, organizuoti mokymus... Ir visai neseniai atsirado žmonės, sutikę pagelbėti skautams.

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad Lietuvos skautija dabar yra pilnateisė skautų žemės, esančios Rokiškio savivaldybės Obelių seniūnijos Pakriaunių kaime, savininkė. Buvę žemės šeimininkai - išeivių skautų šeima iš Čikagos - padovanojo šią žemę Lietuvos skautijai. Dabar šios žemės ateitis pačių skautų rankose.

Dar šią vasarą ten įvyko pirmoji bandomoji stovykla, susilaukusi ypatingo dėmesio ir iš skautų, ir iš Obelių, Pakriaunių bendruomenės pusės.

Visi Lietuvos skautijos vienetai nuo šiol turi galimybę stovyklauti skautų žemėje.

Dėl talkų ar stovyklavimo galimybių kreiptis į Lietuvos skautijos ūkio skyriaus narį, atsakingą už skautų žemę – br. skautą vytį Julių Valicką, tel. 860435445, el.p. juliusvalickas@yahoo.com

Sėkmės visiems, stovyklausiantiems skautų žemėje!

---
Lietuvos skautijos informacija