2007-09-24

Ar verta turėti ir prasitęsti Lietuvos skautijos nario pažymėjimą?

Sesės ir broliai! Turbūt visi seniai žinote apie galimybę gauti Lietuvos skautijos nario pažymėjimą. Lietuvos skautijos Finansų skyrius nori priminti, kodėl jums tai gali būti naudinga.

1. Turite galimybę gauti nuolaidą:

Parduotuvėje „Armijai ir civiliams" - 10 procentų
Birštono g. 12, Kaunas
Turgaus g. 20, Klaipėda
Jogailos g. 11, Vilnius
Laisvės pr. 62, Vilnius
www.arsenal.lt

Valgydami picerijoje „Mamama pica" - 10 procentų
Savanorių pr. 159, Kaunas

Valgydami kinų restorane „Du drakonai" - 15 procentų
Labdarių g. 8, VILNIUS

2. Galite pigiau dalyvauti šiuose Lietuvos skautijos renginiuose:

Pavasario šventėje
Dainų konkurse
Įvairiuose mokymuose
Vadovų sąskrydyje
Stovyklose, projektuose ir kt.

3. Turintys pratęstą nario pažymėjimą galės susikurti, o jau turintys ir toliau naudoti skautišką el. paštą su @skautai.lt galūne bei skautatinklyje būti identifikuoti kaip Lietuvos skautijos nariai.

4. Žaibiškai artėjančioje Tautinėje stovykloje Lietuvos skautijos nario pažymėjimas bus kaip indentifikacinė kortelė, o pažymėjimo tūrėtojai mokės mažesnį mokestį.

5. Finansų skyrius susisiekė su Kalėdų senelio administracija ir gavo patikinimą, kad turintys Lietuvos skautijos nario pažymėjimą per Kalėdas tikrai nebus užmiršti.

TIEMS KAS DAR NEŽINO, KAIP GAUTI AR PRASITĘSTI LIETUVOS SKAUTIJOS NARIO PAŽYMĖJIMĄ

-------------------------------------------------
Vis dar dvejoji?

Jeigu ne – įsigyk arba prasitęsk!

Lietuvos skautijos informacija