Nuotrauka: Rytis Rakauskas

2024-02-28

Lietuvos skautija ieško Vyr. skautininkės pavaduotojo (-os)!

Ar žinojai, kad skautai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir vieta auginti profesines kompetencijas?

Visi puikiai žinome, kad skautavimas padeda ugdyti daugybę įgūdžių ir įveikti visas baimes. O jei pasakysime, kad organizacijoje gali įgyti ir profesinių įgūdžių, kurie padės Tavo ateities karjerai ar leis pritaikyti jau sukauptą patirtį – aukime kartu su organizacija.

Mokykimės per praktiką ne tik miške, bet ir prie darbo stalo!

Ieškome žmogaus, kuris prisijungs prie Pirmijos komandos ir taps Vyr. skautininkės pavaduotoju (-a).

Galbūt tu esi tas, kurio ieško Vyr. skautininkė?

Komandoje laukiame koordinatoriaus (-ės), kuris rūpintųsi:

• Padėsi vyr. skautininkui dirbti einamuosius darbus;
  • Padėsi organizuoti ir įgyvendinti įvairius projektus, glaudžiai dirbsi ir bendradarbiausi su visais Pirmijos skyriais;
  • Atliksi mažus administracinius darbus;
  • Kiti vyr. skautininkės pavesti darbai pagal susitarimą.

Tikimės, kad Tu:

• Gebi dirbti komandoje;
  • Gebi dirbti savarankiškai ir planuoti savo laiką;
  • Esu komunikabilus(-i), žingeidus(-i);
  • Gebi reaguoti ir veikti krizinėse situacijoje;
  • Esi iniciatyvus(-i) ir turi idėjų;
  • Turi drąsos mokytis, klysti ir auginti savo kompetencijas;
  • Turi gerus lietuvių kalbos įgūdžius;
  • Turi patirties projektų rašyme ir įgyvendinime;

Siūlome tau:

• Kompetencijos kėlimo mokymus pagal poreikį ir susitarimą.
  • Galimybę dalyvauti kompetencijų kėlimo renginiuose ir konferencijuose Lietuvoje ir užsienyje (WOSM).
  • Siūlome skatinimo sistemą už pasiektus rezultatus.
  • Įsilieti į draugišką, palaikančią, motyvuojančią, nuolat tobulėjančią komandą.
  • Taip pat suteiksime priemones reikalingas darbams atlikti.
  • Galimybę atlikti praktiką pagal studijų kryptį, susijusią su koordinatoriaus pareigomis.

Siūloma pozicija – savanoriška, todėl tikimės, kad savanoriškai veiklai per savaitę galėsi skirti nuo 2 val. iki 5 val. savo laiko bei galėsi skirti 4 savaitgalius per metus išplėstiniams posėdžiams apie kuriuos galėsime plačiau papasakoti pokalbio metu.

Ką daryti, jeigu kilo klausimų ar nori pretenduoti?

Siųsti savo klausimus ar motyvacinį laišką, gyvenimo aprašymą bei skautišką CV  el. paštu gabriele@skautai.lt. Pretenduoti galite iki kovo 19 d. (įskaitant).