Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-09-18

Ruduo su „Mano skautiška vasara 2007"

Ar knygelė-kalendorėlis „Mano skautiška vasara 2007" buvo ištikimas tavo birželio, liepos, rugpjūčio palydovas? Ar dar liko neprirašytų vasaros puslapių? Broli, sese, kokie įrašai puikuojasi 34 puslapyje? Kiek naujų draugų įsikūrė Draugų skyrelyje? Ar tai ateity taps tavo jubiliejinės vasaros relikvija?Džiaugiamės suteikę naujų žinių ar sustiprinę jau turėtas. Tikimės, jog ateity šis leidinys dar pasitarnaus ir kaip knygelė - skautiškų žinių šaltinis. Primename, jog čia galima rasti nemažai naudingos medžiagos, kaip pasiruošti žygiui, orientuotis vietovėje, nuspėti orus, kelyje palikti slaptaženklius, kaip rišti mazgus, ręsti lapines, teikti pirmąją pagalbą ir pan.

Jei dar atsirastų norinčių įsigyti - teiraukitės:

* Nacionaliniame biure, Trakų g. 18, Kaunas (geriausia, jei prieš tai pasiskambintumėte tel. 8 37 42 20 02, mob. 8 614 79 646).

* Taip pat dar liko neparduotų šiuose kraštuose: Šiaulių, Tauragės, Telšių, Vilniaus, Utenos (seniūnų kontaktai čia: http://www.scout.lt/index.php?language=lt&page=29)

Rudeninė kaina 5 Lt

Jaunimo programos skyrius