2024-02-19

Lietuvos skautija ieško IT ūkio skyriaus koordinatoriaus (-ės)!

Prisijunk prie nuolat augančios bei tobulėjančios Lietuvos skautijos nacionalinio lygmens komandos! Įnešk pokytį Lietuvos skautijos IT srityje bei kartu auginkime šią organizaciją!

Komandoje laukiame koordinatoriaus (-ės), kuris rūpintųsi:

• Sklandaus IT ūkio veikimo ir saugumo priežiūra:
    • Lietuvos skautijai priklausančių svetainių (skautai.lt, mano.skautai.lt, parduotuve.skautai.lt ir kt.) techninis administravimas ir programavimas;
    • Organizacijos Google Workspace (Gmail, Google Drive ir kt.) administravimas ir priežiūra;
  • IT ūkio plėtra:
    • Esamų IT sistemų atnaujinimas pagal dabartinius organizacijos poreikius;
    • Naujų IT sprendimų diegimu;
  • Skyriaus savanorių koordinavimu ir paieška;
  • Bendradarbiavimu su kitais skyriais IT projektų įgyvendinimo klausimais.

Sritys, kuriose tobulėsi tapus koordinatoriumi (-e):

• Organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas ir atidumas detalėms;
  • Drąsa mokytis, klysti ir augti.

Reikalavimai būsimam IT ūkio skyriaus koordinatoriui (-e):

• Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Turi būti pilnametis Lietuvos skautijos narys.

Siūlome tau:

• Unikalią galimybę profesiškai tobulėti su mentoriaus pagalba ir išmokti Laravel bei kitų technologijų žiniatinklio aplikacijų kūrimui;
  • Kompetencijos kėlimo mokymus pagal poreikį ir susitarimą;
  • Įsilieti į draugišką, palaikančią, motyvuojančią, nuolat tobulėjančią komandą;
  • Galimybę atlikti praktiką pagal studijų kryptį, susijusią su koordinatoriaus pareigomis;
  • Galimybę gauti organizacijos rekomendaciją tęsiant profesinę veiklą IT srityje.

Siūloma pozicija – savanoriška, todėl tikimės, kad savanoriškai veiklai per savaitę galėsi skirti nuo 2 val. iki 5 val. savo laiko bei galėsi skirti 5 savaitgalius per metus išplėstiniams posėdžiams, apie kuriuos galėsime plačiau papasakoti pokalbio metu.

Ką daryti, jei kilo klausimų ar nori pretenduoti?

Savo klausimus ar motyvacinį laišką, gyvenimo aprašymą bei skautišką CV siųsti el. paštu gabriele@skautai.lt. Pretenduoti galima iki kovo 17 d. (įskaitant).