Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Rytis Rakauskas

2023-04-24

Kviečiame visus narius prisidėti prie naujosios Lietuvos skautijos strategijos kūrimo

Žinome, kad turite Skautijos ateities viziją ir galite padėti užsibrėžti strateginius tikslus, kurie augins mūsų organizaciją.

Lietuvos skautijos strategija - tai veiklos modelis, kuriame nurodyti pagrindiniai mūsų organizacijos tikslai ir kryptys. Nuo 2024 m. Skautija turės naują strategiją, prie kurios kūrimo gali prisidėti ir Tu. 

 

Mūsų organizaciją į priekį veda kiekvienas prie jos gerovės prisidedantis asmuo, o kas geriau, jei ne mes patys žinome, kokią organizaciją norime turėti ateityje? Numanai kokiose srityse mums reikia pasitempti ir turi idėju ar vizijų, kurios pagerintų visos Skautijos gyvenimą? Tuomet užpildyk šią anketą ir prisijunk prie Strategijos rašymo.

 

Prie Lietuvos skautijos strategijos rašymo gali prisidėti visi LS savanoriai (skautai nuo 16 m.)

Anketą galima pildyti iki gegužės 2 d. 12 val.


Dabartinę strategiją rasite čia: Lietuvos skautijos strategija 2019-2022.