Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-09-18

Mokymų vedėjų susitikimas Lenkijoje (Training commissioners network meeting)

Rugsėjo 13 – 16d. Lenkijoje vyko mokymų vedėjų ir atstovų pirmasis susitikimas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos skautijos atstovai: mokymų skyriaus vedėja Ieva ir pavaduotojas Povilas. Pirmą kartą vykusiame renginyje, kurį organizavo WOSM‘as, dalyvavo dar 25 sesės ir broliai iš įvairių Europos valstybių. Tokius susitikimus planuojama daryti kievienais metais.Laiko atžvilgiu susitikimas buvo labai trumpas, todėl programa buvo įtempta ir tęsdavosi iki vėlyvo vakaro. Per kelias dienas mes prisiminėme mokymų skyriaus vedėjų pareigas, atsakomybes. Buvo įvardinta kokią svarbią rolę atliekame savo organizacijose ir suaugusių žmonių tobulinime, bei žinių suteikime. Dirbdami darbo grupėse, pasidalinome darbo patirtimi, ieškojome atsakymų į mums iškilusius klausimus, užmezginėjome kontaktus. Didžiausias rezultatas po šio susitikimo – kitais metais planuojami tarptautiniai mokymai „Lyderių kalvė“ su islandų ir anglų skautų grupe, Lietuvoje.Renginys vyko nuostabiame Tatrų kalnų apsuptame lenkijos skautų centre – Gladowka. Buvome pirmieji Lietuvos skautai, kurie apsilankė lenkų skautų centre ir turėjome garbę parašyti gražų sveikinimą Lietuvos skautijos vardu!MS vedėja Ieva ir Povilas