Nuotrauka: Vainius Mirskis

2023-01-06

Ieškome Nacionalinių programų skyriaus koordinatoriaus(-ės)

Patinka organizuoti renginius ir stovyklas? Išbandyk savo jėgas Nacionalinių programų skyriaus koordinatoriaus(-ės) vietoje!

Ar kada nors esi pagalvojęs, kas yra Nacionalinių programų skyrius ir ką veikia jo koordinatorius? Tapk šio skyriaus koordinatoriumi ir sužinok visas nacionalinių renginių subtilybes.

Nacionalinių programų skyriaus koordinatorius:

• Organizuoja nacionalinius renginius;
  • Koordinuoja nacionalinių renginių savanorių veiklas;
  • Bendrauja ir bendradarbiauja su LS kraštais teikiant pagalbą jų organizuojamiems renginiams;
  • Koordinuoja nacionalinius projektus ir akcijas;
  • Organizuoja projektus su organizacijos socialiniais partneriais.

Plačiau apie skyriaus koordinatoriaus pareigas rasi LS pirmijos pareiginiuose nuostatuose.

Taip pat tavęs laukia:

• Nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais Pirmijos skyrių koordinatoriais;
  • Skyriaus savanorių palaikymas;
  • Galimybė augti ir tobulėti bei išmokti daug naujų dalykų.

Ko reikia, kad būtum Nacionalinių programų skyriaus koordinatorius?

Reikia noro tobulėti ir mokytis. Gebėti komunikuoti bei dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

Ką daryti, jeigu nori užimti Nacionalinių programų skyriaus koordinatoriaus poziciją?

Siųsti savo 5 sakinių motyvacinį laišką  ir skautišką CV el. paštu akvile@skautai.lt iki kovo 12 d.

Dvejoji ir turi klausimų?

Rašyk tuo pačiu el.paštu akvile@skautai.lt ir mes atsakysime į Tau rūpimus klausimus.

Prisijunk prie mūsų komandos ir kartu kurkime geresnį pasaulį!