Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Rytis Rakauskas

2022-12-04

Laipsnių ir ordinų teikimo metas!

LS taryba kviečia teikti dokumentus vyresniškumo laipsniams ir apdovanoti vadovus už nuopelnus Lietuvai ir Lietuvos skautijai

Ordinai:

Lietuvos skautijos nariai - tai asmenys, kuriantys geresnį pasaulį, ugdantys jaunimą ir nuolatos stengiantys būti pavyzdžiu. Atėjo metas apdovanoti vadovus už jų indėlį ir darbą!

 

Lietuvos skautijos garbės ženklai:

  • Ordinas Už Nuopelnus
  • Lelijos ordinas
  • Padėkos ordinas
  • Geležinio Vilko ordinas
  • Inkaro ordinas
  • Gyvybės Gelbėjimo Kryžius

Kaip nominuoti vadovą? Peržūrėk LS garbės ženklų nuostatus, jei skautas atitinka reikalavimus, paruošk trumpą aprašymą, kodėl siūlomas asmuo yra vertas ordino, bei jo skautišką CV iki 2022 m. gruodžio 24 d. ir siųsk sesei Monikai Paulauskaitei el.paštu m.a.paulauskaite@gmail.com

 

Laipsniai:

Sieki tobulėjimo ir aktyviai skautauji prisidėdamas prie vieneto ar nacionalinio lygmens veikimo, o gal turi turi vyresniojo skiltininko (vyresniojo valtininko) laipsnį? Pats metas gauti aukštesnįjį vyresniškumo laipsnį!

Kaip gauti aukštesnįjį vyresniškumo laipsnį? Persižiūrėk Lietuvos skautijos vyresniškumo laipsnių nuostatus, jei atitinki reikalavimus, paruošk mokymų pažymėjimo kopiją, skautišką CV bei krašto vadijos protokolo išrašą iki 2022 m. gruodžio 24 d. ir siųsk sesei Monikai Paulauskaitei el.paštu m.a.paulauskaite@gmail.com