Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Dovydas Beržinis

2021-08-31

Skautiškų veiklų vykdymas rudenį!

*informacija apie veiklų vykdymą bus nuolatos atnaujinama

Broliai ir sesės, atkreipiame dėmesį, kad nuo rugsėjo 1 d. leidžiama vykdyti veiklas atvirose erdvėse įprastai, neribojant dalyvių skaičiaus ir veiklas uždarose erdvėse be apribojimų, kai grupėje dalyvauja iki 30 vaikų arba didesnėmis grupėmis, kai vaikai yra paskiepyti COVID – 19 vakcina, yra persirgę arba profilaktiškai testuojami, o vykdant veiklas uždarose erdvėse būtina dėvėti kaukes. 

Primename, jog turite ir toliau laikytis higienos ir saugumo normų, stebėti vaikus ir vadovus veiklų metu. Atsiradus simptomams, vaiką ar vadovą nedelsiant izoliuoti.

Įsakymą apie veiklų vykdymą rasite čia.

Būkime atsakingi, saugokime save ir kitus!