Nuotrauka: Dovydas Beržinis

2021-08-27

JOTA - JOTI komanda kviečia tapti jos nariu!

Prisijunk prie JOTA - JOTI komandos jau šiandien!

Ar kada nors norėjai per vieną dieną ,,apkeliauti‘‘ visą pasaulį?

Ar svajojai atrasti draugų atokiausiose Žemės kampeliuose?

Ar nori patirti naujų iššūkių ir sužinoti, tai apie ką nebūtumei net pagalvojąs?

Jei TAIP, tapk JOTA-JOTI LIETUVA komandos dalimi ir šio reginio koordinatoriumi.

JOTA – JOTI - tai tarptautinis skautiškas renginys, kuris skatina bendravimą tarp skirtingų šalių skautų bei leidžia pajusti skautų judėjimo dvasią ir bendrystę naudojant radijo techniką ir internetą. Daugiau JOTA-JOTI nuotykių rasi čia.

Ką veiksime kartu?

• Dalinsimės idėjomis, kaip smagiai ir žaismingai pateikti nepažįstamą techninio pasaulio dalį įvairių amžiaus grupių skautams;
  • Išmoksime naudotis radijo mėgėjiška įranga ir sužinosime kas yra lituoklis;
  • Praleisime saulėtą trečia spalio savaitgali kartu su viso pasaulio skautais dalyvaudami įdomiose diskusijose, techninėse veiklose ir atrasime dar neatrastas galimybes;
  • Susipažinsime su įdomiais ir daug žinių turinčiais, bei neįkainojama patirtį saugančiais radijo mėgėjų organizacijų nariais (Lietuvos radijo mėgėjų draugija, VU radijo klubu, ,,lapių‘‘ medžiotojais);
  • Ir daugelį kitų veiklų, kas tik mums šaus į galvą ir yra susiję su naujovėmis, skautais, mokslu ir technologijomis skautuose.

Prisijungti gali visų kraštų skautai nuo 16 metų iki + ∞.

Klausimų ar nekantraujančiųjų prisijungti laiškų prie JOTA – JOTI Lietuva komandos laukia koordinatorė s. Barbora (tel. +37069337882, FB: Barbora Kac, el. paštu: kacinskaite.barora@gmail.com) iki rugsėjo 20 d.

Pažink dar vieną skautišką kelią!