2021-08-16

Ieškome naujo Nacionalinių programų skyriaus koordinatoriaus!

Kviečiame į Pirmijos komandą prisijungti žmogų, norintį save išbandyti Nacionalinių programų skyriaus koordinatoriaus vietoje.

Ar kada nors esi pagalvojęs, kas yra Nacionalinių programų skyrius ir ką veikia jo koordinatorius? Tapk šio skyriaus koordinatoriumi ir sužinok visas nacionalinių renginių subtilybes!

Tapęs Nacionalinių programų skyriaus koordinatoriumi tu:

• Organizuotum nacionalinius renginius nuo A iki Ž;
  • Koordinuotum nacionalinių renginių savanorių veiklas;
  • Bendrautum ir bendradarbiautum su LS kraštais teikiant pagalbą jų organizuojamiems renginiams;
  • Koordinuotum nacionalinius projektus ir „Kultūros paso“ veiklas;
  • Organizuotum projektus su organizacijos socialiniais partneriais.

Taip pat tavęs laukia:

• Nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais Pirmijos skyrių koordinatoriais;
  • Skryiaus savanorių palaikymas;
  • Galimybė augti ir tobulėti bei išmokti daug naujų dalykų.

Ko reikia, kad būtum Nacionalinių programos skyriaus koordinatorius?

Reikia noro tobulėti ir mokytis. Gebėti komunikuoti bei dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

Ką daryti, jeigu nori užimti Nacionalinių programų skyriaus koordinatoriaus poziciją?

Siųsti savo 5 sakinių motyvacinį laišką  ir skautišką CV el. paštu pirmija@skautai.lt. Su visais kandidatais bus susisiekta.

O ką daryti, jeigu turi dvejonių ir klausimų?

Rašyk tuo pačiu el. paštu pirmija@skautai.lt ir kartu išsiaiškinsime, ar šis nuotykis tau.

Mes laukiame tavęs! Prisijunk prie mūsų komandos ir kartu kurkime geresnį pasaulį! - Pirmija