Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Dovydas Beržinis

2021-04-27

Vyriausioji skautininkė ieško pavaduotojo!

Galbūt tu esi tas, kurio ieško vyr. skautininkė?

Vyriausiasi skautininkas - tai žmogus koordinuojantis Pirmijos veiklą ir vedantis organizaciją į priekį!

Galbūt tu esi tas, kurio ieško vyr. skautininkė?

Labas! 

Ieškau sau pavaduotojo, kuris trykštų energija ir noru išmokti naujų dalykų, būtų komunikabilus ir gebėtų dirbti komandoje. Svarbu, jog mano pavaduotojas būtų drąsus, ryžtingas ir nebijotų prisiimti atsakomybės už tai ką daro bei turėtų tvirtą asmeninę nuomonę ir tikėtų tuo, ką daro!

Tapęs pavaduotoju ne tik augtum kaip asmenybė ir išmoktum naujų dalykų - tavęs lauks puiki, dirbti nusiteikusi komanda, darbas įvairiose srityje. Galėsi laisvai reikšti savo mintis ir dalintis turimomis idėjomis, kuriomis prisidėsi prie Lietuvos skautijos augimo! Visa tai galėsi daryti tau tinkamu laiku su galimybe įsidarbinti ateityje. 

Sesė Akvilė

Susidomėjai ir nori sužinoti daugiau apie šią poziciją? Nieko nelauk - siųsk savo CV bei klausimus Vyriausiajai skautininkei el. paštu: pirmija@skautai.lt ir tobulėk naujoje pozicijoje!