2021-02-05

Ieškome žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatoriaus!

Kviečiame į Pirmijos komandą prisijungti žmogų, kuris norėtų tapti ir augti žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatoriaus pozicijoje!

Lietuvos skautija tau turi keletą klausimų!

Ar manai, kad Lietuvos skautija rūpinasi savo savanoriais ir stengiasi dėl jų gerovės?

Ar turi viziją, kad vaikai yra laimingi tuomet, kai laimingas jų vadovas?

Supranti, kad organizacijos vadovai nuolat turi kelti savo kompetencijas ir tobulėti?

O ar pritari, jog organizacija turi nepamiršti vadovų ir skatinti juos augti ir auginti?

Jeigu į visus šiuos klausimus atsakei taip, turime tau darbo pasiūlymą!

Ieškome naujo žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatoriaus, kurio pagrindinis darbo tikslas – rūpintis LS vadovų ir savanorių gerove bei stengtis, jog jie tobulėtų ir nuolat keltų savo kompetencijas.

Ką veikia žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatorius?

•         Atsako už suaugusiųjų pritraukimą ir integravimą organizacijoje;
  •         Palaiko ryšį tarp nacionalinio ir vietinio lygmens (stebi esamą situaciją ir dinamiką kraštuose);
  •         Kuruoja mokymų skyrių;
  •         Užtikrina suaugusių vadovų motyvavimo organizavimą;
  •         Organizuoja kraštų seniūnų sueigas;
  •         Analizuoja kraštų būseną, pateikia rezultatus;
  •         Rengia kasmėnesinius informacinius paketus kraštų seniūnams;
  •         Organizuoja ir koordinuoja nacionalinius renginius: vadovų sąskrydį, GDDG vadovų oazę;
  •         Nuolat bendrauja su vadovais ir suaugusiais savanoriais, palaiko ryšį su kraštų seniūnais.

Kas padėtų būnant žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatoriumi?

•         Komunikabilumas;
  •         Atsakingumas;
  •         Analitinis mąstymas;
  •         Gebėjimas formuotis tikslus;
  •         Ryžtas;
  •         Gebėjimas dirbti komandoje.

Atlyginimas:

Siūlomas atlyginimas - 1 MMA Darbo laikas - 20 val / sav. (0.5 etato)

Kas vyktų, jei mane išrinktų naujuoju žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatoriumi?

Visų pirma, būtų trijų mėnesių bandomasis laikotarpis, kurio metu susipažintum su skyriaus ir Pirmijos veikla. Taip pat šalia visada turėtum savanorių/patarėjų komandą.

Ką daryti, jeigu nori užimti žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatoriaus poziciją?

Siųsti savo motyvacinį laišką ir CV iki vasario 12 d. el. paštu: pirmija@skautai.lt

Su visais kandidatais bus susisiekta.

Turi klausimų dėl žmogiškųjų išteklių skyriaus koordinatoriaus pozicijos?

Rašyk pirmija@skautai.lt  ir kartu rasime atsakymus į tau rūpimus klausimus!