Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-08-01

Skautai Kernavės miškuose paleido laiko mašiną

Dar praėjusiame skautų šimtmetyje Kernavės miškuose rinkosi vikrieji vilkai ir vilkės, šauniosios skautės ir skautai, išradingieji patyrę skautai ir patyrusios skautės, nuostabiosios vyr. skautės ir beprotiškieji skautai vyčiai. Į mišką juos sukvietė vienintelis dalykas – pamatyti skautų šimtą metų iš arti. Aplankyti pirmąją stovyklą, išvysti B.P. vizitą Palangoje, paliesti pirmuosius skautus Lietuvoje, pamatyti kaip skautai pasikeitė per tuos šimtą metų. Sugužėjo per du šimtus Kernaviečių. Ir jau nuo pat šeštadienio ryto visi broliai ir sesės ėmė ieškoti tos stebuklingos laiko mašinos, kuri žadėjo pasakišką kelionę laiku. Ir tik besibaigiant dienai broliams šaunuoliams ir sesėms gražuolėms pavyko aptikti mistinės laiko mašinos pėdsakus. O jau kai atrado tai ir pasileido visi du šimtai brolių ir sesių į kelionę per šimtmetį. Tik deja, kaip pasakoja senoliai, laiko mašina veikia ne taip kaip tikėtasi. Jos smulkus gedimas kol kas leidžia keliauti tik tarp 1907 ir 2007 metų. Visgi skautai neprarado vilties ir pasižadėjo iki stovyklos pabaigos surasti trūkstamas detales ir pataisyti laiko mašiną ir pratęsti keliones ne tik į praeitį, bet ir į ateitį. Iš nerealios kelionės laiku, Kernaviečiai! P.S. mes vis dar keliaujame, jei norėtum ir tu mes mielai tave priimsime. Ieškok mūsų Kernavės miškuose.

Dar praėjusiame skautų šimtmetyje Kernavės miškuose rinkosi vikrieji vilkai ir vilkės, šauniosios skautės ir skautai, išradingieji patyrę skautai ir patyrusios skautės, nuostabiosios vyr. skautės ir beprotiškieji skautai vyčiai.Į mišką juos sukvietė vienintelis dalykas – pamatyti skautų šimtą metų iš arti. Aplankyti pirmąją stovyklą, išvysti B.P. vizitą Palangoje, paliesti pirmuosius skautus Lietuvoje, pamatyti kaip skautai pasikeitė per tuos šimtą metų.Sugužėjo per du šimtus Kernaviečių. Ir jau nuo pat šeštadienio ryto visi broliai ir sesės ėmė ieškoti tos stebuklingos laiko mašinos, kuri žadėjo pasakišką kelionę laiku.Ir tik besibaigiant dienai broliams šaunuoliams ir sesėms gražuolėms pavyko aptikti mistinės laiko mašinos pėdsakus.O jau kai atrado tai ir pasileido visi du šimtai brolių ir sesių į kelionę per šimtmetį. Tik deja, kaip pasakoja senoliai, laiko mašina veikia ne taip kaip tikėtasi. Jos smulkus gedimas kol kas leidžia keliauti tik tarp 1907 ir 2007 metų. Visgi skautai neprarado vilties ir pasižadėjo iki stovyklos pabaigos surasti trūkstamas detales ir pataisyti laiko mašiną ir pratęsti keliones ne tik į praeitį, bet ir į ateitį.Iš nerealios kelionės laiku,

Kernaviečiai!

P.S. mes vis dar keliaujame, jei norėtum ir tu mes mielai tave priimsime. Ieškok mūsų Kernavės miškuose.