Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Rapolas Gorodeckis

2020-10-23

Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui labai reikalinga mūsų pagalba!

Blogėjant epidemiologinei situacijai  šalyje Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie LR SAM labai reikalinga papildoma pagalba - drauge mes galime daugiau!

Broliai ir sesės,

Blogėjant epidemiologinei situacijai  šalyje Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie LR SAM labai reikalinga papildoma pagalba: laiku atlikti nustatytų užsikrėtimo atvejų epidemiologinę diagnostiką, išsiaiškinti asmens užsikrėtimo aplinkybes bei surinkti informaciją apie didelės rizikos sąlytį turėjusius asmenis.

Pagrindinė savanorių užduotis: kontaktuoti su kontaktą turėjusiais asmenimis, informuoti juos apie procesą kaip turi elgtis, izoliacijos klausimai ir t.t. Vieno skambučio trukmė su asmeniu yra vidutiniškai iki 10 min.

 

Visus savanorius skautus koordinuos:
Lietuvos skautijos žmogiškųjų išteklių koordinatorė Justina: suaugusieji@skautai.lt

Lietuvos skautijos vyriausioji skautininkė Ieva: pirmija@skautai.lt

 

Savanorių amžius: 18+.

Savanorių gyvenama vieta: nesvarbu.

Savanorystės vieta: iš namų (nuotolinė).

Savanorio darbo įrankiai, kuriuos turi turėti: telefono ryšys, interneto ryšys, kompiuteris.

Savanoriavimo laikas pagal galimybes: darbo dienomis darbo valandomis, darbo dienomis po darbo valandų (18-20 val.), savaitgaliais.

Registracija iki spalio 26 d. 9 val. šioje nuorodoje: https://docs.google.com/forms/d/1Tju-cE3DWPQvYVOOfT3d55ELfAyUPpjmjMiukQZUs8Q/edit

Visi užsiregistravę savanoriai turi dalyvauti NVSC organizuojamuose nuotoliniuose mokymuose, kurie vyks spalio 27 d. (antradienį) nuo 17:30 val. (laikas bus patikslintas užsiregistravusiems savanoriams). Mokymų trukmė iki 2 val.