Kas Naujo?

Skautų naujienos

2020-09-17

Lietuvos skautija ieško vyr. skautininko!

Didžiausia skautiška organizacija Baltijos šalyse ieško vedlio pirmyn, plėtojant skautišką veiklą Lietuvoje ir ne tik (kartu plėsti organizaciją ir didinti jos pripažinimą).

Vyriausiasis skautininkas koordinuoja Pirmijos veiklą, organizuoja Pirmijos posėdžius, bendrauja su organizacijos vadovais visais klausimais. Psichologiškai padeda spręsti visų kraštų rūpesčius. Rengia projektus, vykdo projektines veiklas ir už jas atsiskaito. Užtikrina organizacijos finansinį stabilumą. Atstovauja organizaciją institucijose ir kitose įstaigose, palaiko kontaktą su kitomis NVO. Rengia įvairius dokumentus. Užtikrina strategijos įgyvendinimą. Rūpinasi visais einamaisiais klausimais: siuvykla, užsakymai, raštai, sutartys ir t.t. Atsiskaito už savo veiklą Tarybai ir Suvažiavimui.

Kaip vyr. skautininkas, plėtojant lietuvišką skautavimą tu:

• auginsi savo Pirmijos skiltį su kuria sieksi skautiškų svajonių ir iššūkių;
  • kartu kursit veiklos planus siekiant organizacijos strateginių tikslų;
  • atstovausi LS nacionaliniu (regioniniu, tarptautiniu) lygmeniu, bendradarbiaujant, sudarant sutartis ir kituose nuotykiuose;
  • kursi ir sėkmingai įgyvendinsi naujus projektus;
  • užtikrinsi finansinių srautų valdymą: pritraukdamas, kontroliuodamas ir administruodamas;
  • Drauge su komanda padėsi organizacijos vienetams augti ir įveikti iššūkius;
  • Bendradarbiausi su Taryba;
  • Darysi kitas LS numatytas vyriausiojo skautininko veiklas.

Tu jau turi šiuos laukinius įgūdžius:

• Turi aukštąjį išsilavinimą ir nežemesnį nei LS paskautininko laipsnį;
  • Bent 2 projektų rengimo ir valdymo patirtis;
  • Supranti finansų planavimą ir kontrolę, turi bent 1 metų patirtį planuojant finansus projektuose, programose ir vykdant jų kontrolę;
  • Patirtis valdant daugiakultūrę bendruomenę ar komandą;
  • Ne mažiau 3 asmenų kontaktus dėl rekomendacijos darbui atlikti;
    Įkvėpti ir motyvuoti komandą nuotykiams

Kelyje pirmyn tau padėtų:

• LR įstatyminės bazės, reglamentuojančios asociacijų, NVO, neformaliojo švietimo, renginių organizavimo veiklą išmanymas;
  • Raštvedybos ir kanceliarinės kalbos išmanymas;
  • Patirtis su neformaliuoju ugdymu;
  • Jei skiri NVO nuo NSO;
  • Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas;
  • Nuosavas automobilis;
  • Gebėjimas kalbėti angliškai (min. B2 lygiu), kitų kalbų išmanymas ir mokėjimas jomis kalbėti.

Atlyginimas ir sutartis:

Siūlomas atlyginimas – 2 MMA (bandomojo laikotarpio metu). Darbo laikas - 40 val / sav. (pilnas etatas). Darbas darbo dienomis, pagal individualų grafiką ir bent 7 savaitgalius per metus;

Su vyriausiuoju skautininku bus sudaroma neterminuota darbo sutartis, kuri peržiūrima vertinant veiklos rezultatus kas metus ir po kiekvieno strategijos įgyvendinimo laikotarpio.

Siūloma darbo vieta – Kaune bei galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Sprendimą dėl vyr. skautininko paskyrimo priima LS taryba.

Ką daryti, jeigu nori užimti vyriausiojo skautininko poziciją?

Siųsti savo motyvacinį laišką, CV ir nemažiau kaip 3 asmenų, galinčių rekomenduoti tave šiam darbui kontaktus iki spalio 23 d. paštu taryba@skautai.lt

O ką daryti, jeigu turi dvejonių ir klausimų?

Rašyk taryba@skautai.lt arba pirmija@skautai.lt ir kartu išsiaiškinsime, ar šis nuotykis tau.