2020-08-21

Ieškome naujo mokymų koordinatoriaus!

Kviečiame į Pirmijos komandą įsijungti žmogų, norintį save išbandyti mokymų koordinatoriaus vietoje.

Ką veikia mokymų koordinatorius?

• Organizuoja aktualius mokymus skautų vadovams.
  • Esant reikalui koreguoja, atnaujina mokymų programų turinį ir parenka tinkamos kompetencijos lektorius mokymams vesti.
  • Vadovauja mokymų lektorių komandai.

Ko reikia, kad būtum mokymų koordinatorius?

Reikia noro tobulėti ir mokytis. Darbo su vaikais patirtis nebūtina, bet būtų didelis privalumas.

Kas vyktų, jei mane išrinktų nauju mokymų koordinatoriumi?

Artimiausius pusę metų dirbtum komandoje su dabartine mokymų koordinatore, kuri papasakotų visą mokymų virtuvę ir palaikytų kiekviename žingsnyje. Tapus tvirtam ir savarankiškam mokymų koordinatoriui, įsilietum į Pirmiją kaip pilnateisis žmogiškųjų išteklių skyriaus narys.

Ką daryti, jeigu nori užimti mokymų koordinatoriaus poziciją?

Siųsti savo 5 sakinių motyvacinį laišką  ir skautišką CV paštu mokymai@skautai.lt. Su visais kandidatais bus susisiekta.

O ką daryti, jeigu turi dvejonių ir klausimų?

Rašyk tuo pačiu paštu mokymai@skautai.lt ir kartu išsiaiškinsime, ar šis nuotykis tau.