Kas Naujo?

Skautų naujienos

2020-06-19

Atstovauk Lietuvos skautijai - LiJOT asamblėjoje!

Broli, sese, ar Tau 16 m. arba daugiau? Visada galvojai apie atstovavimą, bet nedrįsai? Pasinaudok išskirtine galimybe ir atstovauk Lietuvos skautijai LiJOT asamblėjoje!

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) 

Tai didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje, vienijanti nacionalines jaunimo organizacijas ir regionines jaunimo organizacijų sąjungas. Organizacijos gretose šiuo metu yra 66 didžiausios nacionalinės ir regioninės jaunimo organizacijos, o tai – tūkstančiai jaunų žmonių po vienu skėčiu. 

 

Asamblėja (kas tai?) 

Tai yra rinkiminis ir politikos formavimo renginys. Šios asamblėjos metu vyks rinkimai į valdybos ir kontrolės komisijos pozicijas. Taip pat bus nagrinėjami įvairūs dokumentai. Visas naujienas galima sekti čia: https://lijot.lt/2020/06/08/pagrindine-49-osios-lijot-asamblejos-informacija/

 

Renginio tikslas

Renginio tikslas – LiJOT organizacijų atstovams diskutuoti aktualiausiomis jaunimo politikos temomis. Priimti pozicijas bei rezoliucijas, kurios formuoja LiJOT veiklos ir atstovavimo kryptis. Taip pat skatinamas organizacijų bendradarbiavimas.

 

Jau susidomėjai? Registruokis čia iki liepos 3 d.!