Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-12-08

Šlapių marškinėlių konkursai ir draugai iš kitų skautiškų organizacijų

Prabėgo 7-osios Kerniaus taurės varžybos!

Lapkričio 30 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje įvyko septintosios Kerniaus taurės krepšinio varžybos. Šis renginys yra didžiausia skautiška sporto šventė, kasmet kviečianti skautus iš visų kraštų ir skirtingų skautiškų organizacijų susiburti dienai krepšinio aikštelėje! 🏀

Šiais metais Kerniaus taurėje dalyvavo komandos iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės ir Panevėžio kraštų, taip pat iš Lietuvos skautų sąjungos bei Lietuvos lenkų harcerių skautų sąjungos. Džiaugiamės šių metų nugalėtojais - vyrų komanda iš Kauno krašto "Ąžuolų" tunto! 🎉

Be inirtingos kovos aikštelėje renginio metu vyko konkursai, loterijos, apdovanojimai už geriausius "dėjimus" ⛹ ir šlapiausius marškinėlius 🎽!

Ačiū, kad buvote kartu ir lauksime sugrįžtant kitais metais!