Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-11-20

„Kokia mano misija?“

Lietuvos skautijos dvasios tėvas kviečia į Adventinį susikaupimą skautams.

Broliai, sesės skautai,

Kviečiu kviesti ir patiems sudalyvauti Kauno Šv. Jurgio pranciškonų vienuolynę vyksiančiame skautų maldos ir bendravimo susitikime lapkričio 29d. 19 val. - gruodžio 1d. 13 val.   Tai galimybė pailsėti, atrasti savo ritmą ir naujai pažvelgti į šalia esantį, įsivertinti savo nueitą kelią ir atrasti naujas dovanas. Gilinsimės į gyvenimo misiją, bei tai, kaip darome sprendimus.

Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas vietoje, reikia turėti šiltas kojines, šlepetes įsidėkite miegmaišį, užrašus.  Kviečiame finansiškai prisidėti paliekant auką 20 eur.

Informacija ir registracija iki lapkričio 25 d. pas LS dvasios tėvą Arūną Jankauskį  tel. 861020218