Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-08-30

The JUMP - daina skirta Baltijos šalių jaunimui

Dainavimas visada buvo vienas iš svarbiausių kultūros komponentų Baltijos šalyse, be dainavimo neįsivaizduojamos ir skautavimo tradicijos. Dainos įkvepia ir sujungia.

Baltijos skaučių ir skautų organizacijos drauge sukūrė naują dainą “THE JUMP” norėdamos pabrėžti Baltijos šalių jaunimo bendradarbiavimą ir ateities plėtrą. Daina yra išleista kartu su video klipu, kuris buvo sukurtas Latvijoje vykusioje ketvirtojoje Baltijos šalių skautų ir skaučių stovykloje Liepos mėnesį.

“Ši daina yra apie dabartinį Baltijos šalių jaunimą, Baltijos regiono gamtą ir buvimo drauge džiaugsmą. Pati Baltijos šalių stovykla yra didelis trijų šalių Lietuvos, Latvijos ir Estijos skautų susirinkimas, kurio metu skirtingų šalių ir kultūrų jaunimas kartu mokosi, dalinasi patirtimi ir įgija naujų gebėjimų. Ši stovykla - tai lyg idealus pasaulis, kuriame visi gyvena taikiai, laimingai ir niekada nesustoja mokytis. “ - pasakoja Latvijos skautų ir skaučių organizacijų vadovė Agnija Jansone.

Skautų organizacijos iš visų trijų Baltijos regiono šalių be galo didžiuojasi atstovaudamos vertybėmis grįstą jaunimo judėjimą, suteikdamos jauniems žmonėms laiką ir vietą susitikti, mokytis ir patirti vis naujų nuotykių, dalintis ir drauge svajoti. Tokiu būdu jaunimas tampa daug pilietiškesnis! Šios organizacijos vienija daugiau nei 7000 jaunų žmonių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos! 

 

Ši daina yra simbolinis paminėjimas ir pagerbimas prieš 30 metų vykusios didžiausios taikios demonstracijos - Baltijos Kelio.

 

Daino failas: https://ej.uz/TheJUMP_song

Video klipo failas: https://ej.uz/TheJUMP_song_video

Dainos žodžiai: https://ej.uz/TheJUMP_song_lyrics

Muzikos autorius: Jānis Strapcāns

 

Autorė: Eva Johansone

Kamera: Jānis Kešāns

Montažas: Toms Krauklis

Dizainas: Staņislavs Buls

Prodiuserė: Agnija Jansone

 

Nuotraukos: Santa Kupča, Jānis Kešāns

 

Kontaktai:

 

Agnija Jansone, Latvian Scout and Guide central organization, info@skauti.lv +37127852614

Urtė Petrulytė Lietuvos skautija, press@skautai.lt, Mob.: +370 862033653

Kaire Jürgenson Estonian Guides Association, kommunikatsioon@gaidid.ee, +372 55561525

Siim Maripuu, Estonian Scout organization, skaut@skauti.ee

 ---

Socialinės medijos:

LT: www.skautai.lt,

LV:www.skauti.lv, www.facebook.com/skautiungaidas,

EE:  www.gaidid.ee, www.skauti.ee

 

Grotaženklės: #BeTheJump #TheJump #BalticWay30 #actBalticWay #scouting #guiding

#scoutjamboree #volunteering #activeCitizens