Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-04-09

Mokymai ,,Skautai be patyčių?"

Kviečiame registruotis į mokymus patyčių tema.

Praktiniai mokymai „Skautai be patyčių?

 

Kada? Gegužės 4 d. (šeštadienį)

Kur? Lietuvos skautijos nacionalinėje būstinėje, Kaune, Trakų g. 18.

Pradžia? 8:45 val.

Pabaiga? 17:00 val.

Lektorė? Vyr. sk. psktn. Vaiva Juškevičiūtė, psichologė.

Apie ką? Praktiniai patyriminiai mokymai apie santykius ir sunkumus, kurie kyla bendraujant. Mokymų metu sužinosime patyčių priežastis ir pasekmes, taip pat išmoksime kelis žingsnius, kuriuos mes, kaip skautų vadovai, galime padaryti, kad užkirstume kelią patyčioms. Tie žingsniai gali padėti ne tik patyčių atveju, bet ir kitose situacijose, kai pastebime bendravimo sunkumus savo skautų tarpe arba netgi kasdienybėje - su savais vaikais, kolegomis.

Mokymų temos?

- Kas yra patyčios ir kaip jos atsiranda?

- Mano asmeninis santykis ir požiūris į patyčias.

- Kokios yra patyčių pasekmės ir kodėl verta jas stabdyti?

- Kaip užkirsti kelią patyčioms?

Registracija? Registracija vyksta iki 2019 m. balandžio mėn. 22 d.

Nesusidarius 10 žmonių grupei, mokymai yra atšaukiami.

Kaina? LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2019 m. – mokymai nemokami. Ne LS nariams mokymų kaina – 30,00 EUR. 

Pastaba:  užsiregistravus, bet neatvykus į mokymus, dalyvis per 10 darbo dienų privalo susimokėti už mokymus pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Informavus organizatorius ne vėliau kaip 24 val. iki mokymų pradžios, sąskaita faktūra nebus išrašoma ir dalyvis nebus apmokestinamas. Mokymų vertė – 30,00 EUR. Daugiau apie nurodytą pastabą skaityti čia: http://www.skautai.lt/userdata/00/01/04/17/original

 

REGISTRACIJOS NUORODA: https://goo.gl/forms/GWmVbzE4svdcepHp2

Atvyk. Klausyk. Sužinok.