Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-04-08

Vadove, esi kviečiamas į dvasinius mokymus!

Dvasiniai mokymai vadovams gegužės 11-12 d., Kaune

Sveikas vadove!

 

Apie ką? Ar kažkada galvojai, kaip kultūringai klausytis ir taktiškai prieštarauti pašnekovui? Kur prasideda ir baigiasi vadovo autoritetas dirbant su vaikais? Kurių vertybių suvokimas skautų judėjime toliausiai ,,nuplaukęs" nuo originalios idėjos? Kviečiame Tave į LS dvasinius mokymus, kurių metu galėsi panagrinėti ne tik dvasinius, bet ir vertybinius, moralinius klausimus.

Kada? gegužės 11 - 12 d.

Pradžia: šeštadienį, 10:00 h.

Pabaiga: sekmadienį iki 14:00 h.

Kur? LS nacionalinė būstinė, Trakų g. 18, Kaunas.

Lektorius: br. Gabrielius Zaveckas

Kaina: LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2019 m. – mokymai nemokami.

Ne LS nariams - 30,00 EUR.

Registracija? Registracija vyksta iki 2019 m. gegužės mėn. 5 d. paspaudus šią nuorodą: https://forms.gle/9Q87b2b7icXDoEwdA.

Nesusidarius 10 žmonių grupei, mokymai yra atšaukiami.

Turi klausimų? Kreipkis mokymai@skautai.lt

Pastaba:  užsiregistravus, bet neatvykus į mokymus, dalyvis per 10 darbo dienų privalo susimokėti už mokymus pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Informavus organizatorius ne vėliau kaip 24 val. iki mokymų pradžios, sąskaita faktūra nebus išrašoma ir dalyvis nebus apmokestinamas. Mokymų vertė – 30,00 EUR. Daugiau apie nurodytą pastabą skaityti čia: http://www.skautai.lt/userdata/00/01/04/17/original

2018 - 2019 mokymų planą rasite čia: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aU-69MX6DS_qTXKx-zGI7SY_mV0EyIHDYESpwOs3sUs/edit#gid=0

Nuotraukos autorius: Dovydas Beržinis.