Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-06-27

Smaragdo miestas

Šiltą penktadienio vakarą dvidešimt Vilniaus krašto skautų linksmai būriavosi autobusų stotyje.

Pagaliau, sulaukę autobuso ir sėkmingai nuvykę į Paluknio miestelį, stotelėje radome geltoną kaspiną. O jų pasirodo buvo ir daugiau, nes kaspinais buvo pažymėtas geltonų plytų kelias, vedantis į Smaragdo miestą.
Kelyje beeidami sutikome Šiaudinę Kaliausę, Geležinį Medkirtį bei Liūtą.
Skautai, išbandę savo drąsą bei ištvermę žygyje, stovykloje ugdė savo protą, klausydamiesi informacijos apie pirmąją pagalbą, alpinizmą ir rodydami savo išmintį perkuriant pasaką ir skautiškoje viktorinoje, už kurią vėliau buvo apdovanoti... Tik visai netikėtai atėjo smarki audra, bet jos mes visai neišsigandome ir, pasirūpinę savo draugais, viską smulkiai apgalvoję, pažiūrėjome filmą "Geltonų plytų kelias" ir smagiai nusiteikę pasidarėme linksmą laužą (be laužo), o mums pritarė visai nepiktas griaustinis bei dangų nušvietė įspūdingi žaibai.
Na, o sekmadienio rytą mus pažadino švelnūs saulės spinduliai ir, praėję susimąstymo takelį visi linksmai padarėme šilčiausią geltonų plytų kelią, įdėdami visą meilę ir suprasdami tikrąją jos reikšmę. Geros nuotaikos, paskutinį kartą susirinkome rikiuočių aikštėje, sudainavome visą stovyklą mus lydėjusią dainą ir patraukėme namo. JUK VISUR GERAI, BET NAMUOSE GERIAUSIA!!!