Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-01-10

Vadove nemiegok! ,,Skautai neskautams" komanda ieško pastiprinimo!

Prasideda paieškos ir registracija į naujas "skautai neskautams" komandas.

Vadove nemiegok ir registruokis į ,,Skautai neskautams" komandą!

 

"Skautai neskautams" komanda ieško pastiprinimo! Visuose kraštuose ieškomi "Skautai neskautams" edukacinių programų vedėjai, stovyklų vadovai, bei projektų koordinatoriai ir administratoriai. Taigi, jei tu:

- esi pilnametis skautas/-ė ir suvoki skautiško metodo esmę;
- manai, kad skautavimas turėtų plėstis ir pritraukti daugiau narių;
- nori užsidirbti papildomai, vesdamas/-a "Skautai neskautams" programas ir/arba koordinuodamas/-a įvairius edukacinius projektus;
- moki ir nori dirbti su vaikais, paaugliais arba suaugusiaisiais.
 
PILDYK anketą: https://goo.gl/forms/v6bsH0QuYgpH62Zo2 *
IR JUNKIS prie "Skautai neskautams" komandos! 
Ką mes veikiame? Organizuojame skautoramas, žygius ir stovyklas neskautams bei rašome ir įgyvendiname projektus, garsinančius skautų vardą ir patraukiančius į skautavimą daugiau žmonių. Daugiau informacijos apie paslaugas: http://skautaineskautams.lt/
Už darbus "Skautai neskautams" komandoje yra apmokama, priklausomai nuo darbų apimties ir atsakomybės dydžio. 
Jei turi klausimų, kreipkis į komandos vadovę s. Dovilę Pilkauskienę, el.p. skautai@neskautams.lt arba telefonu 8-670-57556.
 
Su atrinktais kandidatais susisieksime nurodytais kontaktais ir aptarsime darbo sąlygas bei galimybes. Darbas komandoje nėra nuolatinis, paslaugų vedėjai samdomi esant konkretiems paslaugų užsakymams, kiekvienas užsakymas derinamas atskirai.