Kas Naujo?

Skautų naujienos

2018-12-06

A. Saulaičio SJ kolekcijos pristatymas Vilniuje.

Turėsime galimybę išvysti Brolio Antano Saulaičio 68 metus rinktą kolekciją!

Po šešerių metų skautų ir jėzuitų bendradarbiavimo dėka, pagaliau turėsime galimybę išvysti Brolio Antano Saulaičio SJ kolekciją!

Brolis Antanas Saulaitis šią kolekciją rinko daugiau kaip 68 metus. Joje knygos, daiktai ir laiškai iš įvairių misijų ir pasaulio kampelių. Parodos atidarymo programoje taip pat turėsite galimybę išgirsti šių daiktų istorijas iš pačio Brolio Antano lūpų, jam padės ir parodos kuratorė Alina Pavasarytė.

SUSISTINKAM PRIE SAULAIČIO LOBIŲ?

Taip! Pasimatysime parodos atidaryme Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9) Gruodžio 13 d., ketvirtadienį, 17 val. Ieškok ,,Misijų stotelės. Lietuvos misionierių šimtmečio kelias. Antano Saulaičio SJ kolekcijos".

 

Didelis Ačiū Jorės vyr. sk. draugovei ir židinio skautėms, kurios keletą metų rengė kolekciją ir kartu su kitais savanoriais inicijavo parodą.