Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-06-15

34 Vilkai Labanoro girioje

Ankstų šeštadienio rytą, dar tik patekant saulytei ir prasidedant dienai, Vilniaus „Kernavės“ tunto vilkai pradėjo rinktis geležinkelio stotyje. Jau tada visų skautų akyse žibėjo džiaugsmas ir artėjančio žygio laukimas. Kylant saulei, pasidarė aišku, kad diena bus tikrai karšta. Į stotį išviso susirinko 34 Vilkiukai. Pačiam jauniausiam ir energingiausiam Vilkui Bartui buvo 4 metai, Vyriausiojo pareigas sutiko apsiimti 11 metų Skautas Vilius.

Ką gi patyrė ir nuveikė vilkai per tą dviejų dienų žygį:

• Nužygiavo keletą tikrai nelengvų kilometrų;
• Pakelyje sutiko žaltį;
• Pamatė ir tyrinėjo Labanoro girios platybes;
• Mokėsi sėlinti ir pulti priešus;
• Užpuolė kaimynų stovyklavietę;
• Žaidė žaidimus;
• Kepė sau valgyti;
• Prausė kailius šalčiausiuose upės Meros vandenyse;
• Budėjo per naktį prie laužo;
• Turėjo puikų skautišką savaitgalį.

Iki susitikimo kitose žygiuos ir stovyklose!

Keturios Akelos – Darius, Augis, Zula, Pūkis