Kas Naujo?

Skautų naujienos

2018-10-07

Mes žinome, ką tu veiksi spalio 20 d.

Taigi, taigi… Ar norėtumei dalyvauti pasaulinėje skautų stovykloje Jamboree? Nori susirasti naujų skautiškų draugų iš viso pasaulio? Dalyvauk JOTA – JOTI! Vis svarstai dalyvauti ar ne, tiesiog pabandyk ir užsuk!

Taigi, taigi… Ar norėtumei dalyvauti pasaulinėje skautų stovykloje Jamboree? Nori susirasti naujų skautiškų draugų iš viso pasaulio?

Dalyvauk JOTA – JOTI!

JOTA – JOTI (Jamboree on the Air – Jamboree on the Internet) yra vienas populiariausių pasaulyje skautiškų renginių, skatinantis bendravimą tarp skirtingų šalių skautų bei primena skautų judėjimo dvasią ir bendrystę. Kasmet renginyje dalyvauja virš milijono skautų. Vienas iš jų šiemet gali būti ir tu!

 Nesvarstyk dalyvauti ar ne, tiesiog pabandyk ir užsuk!

Šiemet, kaip ir kasmet spalio trečią savaitgalį, vėl mūsų lauks spalvinga diena skautų, radijo mėgėjų ir technologijų apsuptyje, ieškant naujų bičiulių iš viso pasaulio ir atrandant tai, kas dar neatrasta skautavimo kelyje ;)

Susitiksime jau spalio 20 d., Moksleivių kūrybos centre, R. Juknevičiaus g. 28, Marijampolėje.

Registracijos formą rasi čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebad8w-vTndXo-Dch9Nt3GUSjH54M9Ip1nIWqypdDU5PkJ7g/viewform?c=0&w=1
Griebk sesę/brolį ir susimatome jau ten!

2018 metais jūsų laukia:
- ,,chat'inimas'' su skautais iš viso pasaulio (JOTI (Jamboree On The Interne). Naudojantis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, internetu, elektroniniu paštu ir pokalbių programėlėmis, susisieksime su kitais pasaulio skautai);
- konstravimas, kurio metu kursime vibrobotus ir ardysime viską kas ardosi;
- pokalbiai radijo eteryje, LY1SCOUT šaukiniu (JOTA (Jamboree On The Air). Skautai visame pasaulyje susisiekia radijo ryšiu ir dalinasi skautiškomis idėjomis bei patirtimi, dainuoja vieni kitiems dainas ir plepa įvairiausiomis temomis);
- ir dar daug visko apie ką sužinosi tik sudalyvavęs, tad skubėk registruotis ;)

Naujienas rasi čia.

Renginio event'as čia.