2018-05-07

Lietuvos skautijos nacionalinės būstinės informacija

Nacionalinė būstinė informuoja

Keliaujant labai svarbu visada surast namus, nesvarbu ar tai palapinė ant ežero kranto, ar tentas šimtametėje girioje ar šiltoj lovoj namuose. Kiekvienas skautas žino, kad ir kur keliautum, Lietuvos širdyje visada gali rasti savo kampelį - skautų namą!

Nesvarbu žiema ar vasara, tvarkinga uniforma - tai skauto nuotykių vizitinė kortelė. Šiais klausimais tau visada gali padėti Skautiška parduotuvė. Skautiškos ir šimtmečio atributikos taip pat galite įsigyti LS nacionalinėje būstinėje.

Primename nakvynės skautų name kainas*:

Lietuvos skautijos nariams

Ne Lietuvos skautijos nariams

nuo 1 iki 5 žmonių

6 ir daugiau žmonių

Viso namo nuoma savaitgaliui (penktadienis - sekmadienis) - 75

Nuoma parai darbo dienomis -  25

*Už padarytą žalą skautų name atlygina atsakingas vadovas.

Būtina išankstinė registracija!

Dėl skautiškos atributikos visada galite kreiptis į s. Justę tel.: 8 684 24198 arba el. paštu: atributika@skautai.lt

Dėl nakvynės rezervacijos -  s. Simoną tel.: 8 614 79646 arba el. paštu: info@skautai.lt

Visais kitais klausimais taip pat galite kreiptis į s. Simoną tel.: 8 614 79646 arba el. paštu: info@skautai.lt

Lietuvos skautijos nacionalinė būstinė dirba:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais: 10.00 - 18.00, penktadieniais: 10.00 - 15.00.

Prieš atvykstant rekomenduojama susiskambinti su s. Simona prieš tai nurodytu tel. nr.

Lietuvos skautijos informacija