Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-05-28

Knygelė-kalendorėlis MANO SKAUTIŠKA VASARA 2007"!

Mieli skautai, artėja išsvajotoji vasara. Ne bet kokia – šimtoji pasaulio skautams! Šia proga [i]LS Jaunimo programos skyrius[/i] parengė jums visiems vasaros palydovą. Tai knygelė-kalendorėlis [b]„Mano skautiška vasara 2007"[/b]!

Kalendorėlis ne tik patogus planuotis vasaros laiką, jame rasite ir nemažai naudingos medžiagos, kaip pasiruošti žygiui, orientuotis vietovėje, nuspėti orus, kelyje palikti slaptaženklius, kaip rišti mazgus, ręsti lapines, teikti pirmąją pagalbą ir pan. Šis leidinys su asmeninėmis jūsų pastabomis, autentiškais dienoraščiais bus puikus prisiminimas apie jubiliejinę vasarą.

Kalendorėliai pasieks KIEKVIENĄ KRAŠTĄ ! Po gegužės 20 d. šių knygelių bus galima įsigyti pas kiekvieną LS krašto seniūną arba kitą asmenį, atsakingą už skautiškas prekes krašte. Kaina – 9 Lt.

Taip galite užsukti ir į Nacionalinį biurą (Trakų g. 18, Kaunas), pirmadieniais–penktadieniais 9–13 val., ketvirtadieniais 8–10 val., 12–14 val. Geriausia, jei prieš tai pasiskambintumėte tel. 8 37 42 20 02, mob. 8 614 79 646.