Kas Naujo?

Skautų naujienos

2018-03-02

Mokymų planas 2018-2019 metams

Mokymų planas 2018-2019 metams

MOKYMŲ PLANAS

Mokslo metams jau įpusėjus, pavasariui atėjus, mokymų skyrius dalijasi naujais mokymų planais. Perskaitę, sužinoję, įsigilinę, pasižymėkite savuosiose kalendoriuose ir laukite registracijų atidarymo!

Kodėl verta atvykti į mokymus? Tam, kad jums kas nors visai linksmai papasakotų apie savų pareigų tobulinimą, dalį biurokratijos ir, žinoma, savo karmos tobulėjimui! Kyla klausimas kas tos pareigos? Kas ta biurokratija ir karma? Šaunu, tam mes ir dirbame, nes kaip Onorė de Balzakas rašė ,,Visų mokslų raktas yra klaustukas.” Susitikim šiais metais ir išmokim kelti klausimus ir į juos atsakyti, o iki mokymų savo klausimus, meilę ir mintis kviečiame siųsti į mokymai@skautai.lt

Visą su mokymais susijusią informaciją rasite čia*: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aU-69MX6DS_qTXKx-zGI7SY_mV0EyIHDYESpwOs3sUs/edit?usp=drive_web&ouid=105257827833400198437

 

Iki susikeitimų šypsomis ir žiniomis!

Mokymų skyrius

 

* - mokymų vieta, data ir kitos detalės gali kisti. Informacija bus nuolat atnaujinama ir pildoma.