2017-12-22

Skautiško pradžiamokslio kursai

Esi suaugęs žmogus, neseniai atradęs skautybės džiaugsmą ar dar tik susidomėjęs skautų idėja? Pats lengviausias ir greičiausias būdas susigaudyti kas ir kaip -

SKAUTIŠKO PRADŽIAMOKSLIO KURSAI

Šie kursai skirti suaugusiems (18+ m.) LS nariams neseniai pradėjusiems skautauti ar norintiems jais tapti, dar nedalyvavusiems jokiuose skautiškuose mokymuose, besiruošiantiems duoti ar ką tik davusiems suaugusio skautybėje įžodį.

Mokymų temos: skautybės pradžia ir istorija, pagrindiniai skautybės principai ir tradicijos, skautiškas metodas, LS struktūra, rikiuotės taisyklės, ir kt.

Lektoriai: Tomas Rimkus, Eglė Grzeskowiak Verseckaitė

Kur: LS nacionalinė būstinė, Trakų g. 18, Kaunas

Kada: sausio 27-28.

Kiek: 10 eur LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2018 m. (už maitinimą, apgyvendinimą ir mokymų priemones). 15 eur ne LS nariams (nesusimokėjusiems nario mokesčio už 2018 m.).

Registracija: norėdami dalyvauti mokymuose užpildykite šią formą: https://docs.google.com/forms/d/1tnsAaXa83hrQu01JjQXDjZ_HNdaOH9wtmtputM98-NU/edit

Registracija vyksta iki sausio 22 dienos. Vietų skaičius ribotas.

Jei turite klausimų – rašykite mokymai@skautai.lt

LS Mokymų skyrius