Kas Naujo?

Skautų naujienos

2017-12-18

Šimtmečio knygos naujienos

Šimtmečio knygos naujienos

Broli, sese,

Šimtmečio knygos rašymo darbai juda visu greitumu pirmyn!

Knygoje rasite apie 200 pasakojimų apie skautavimą išeivijoje ir Lietuvoje, xx organizacijų prisistatymą. Knyga kuriama beveik 220 autorių. Sausio mėnesį jau bus paruošta juodraštinė - elektroninė knygos versija. Ją perskaityti galės visi norintys, po jos pateikimo bus duotas kelių savaičių terminas tekstų, informacijos, datų papidymui ir pakoregavimui.

Primename, kad laukiame Jūsų veiklos nuotraukų  - iki sausio 1d.

Nuotraukos turi atspindėti Jūsų tradicijas, svarbiausius įvykius, geruosius darbus ar kasdienę veiklą, tai ką rašote vieneto pristatyme. Jos turi būti įvairių istorinių laikotarpių. Nuotraukos turi būti įdomios ne tik skautams.

Nuotraukos bus spausdinamos 800 pikselių rezoliucijos. Nuotraukos bus talpinamos tik su aprašymu. Privaloma informacija apraše turėtų būti: (1) renginio/įvykio pavadinimas; (2) metai; (3) vieta (jei žinoma), (4) įvardyti žmonės, vardai, pavardės (jei tai svarbu) ir (5) kas fotografavo (jei žinoma).

.  

Siųskite, rašykite, klauskite adresu skautuknyga@gmail.com

Sekite facebook naujienas:

https://www.facebook.com/lietuviskojiskautija2018/

s.Nomeda

 

P.S. Nuotraukoje Plungės "Kregždyno" draugovės gimtadienis 2017, gruodis.