2017-12-03

Tikrojo mazgo riteris - išrink Šimtmečio vadovą/ ATNAUJINTA

Kviečiame nominuoti vadovą, kuris Tau parodė didžiausią autoritetą "Šimtmečio tikrojo mazgo riterio" apdovanojimui !

Sveika sese, labas broli,

Kaip ir kiekvienais metais grįžta Tikrojo mazgo riterio konkursas ! Šiais metais jis yra ypatingas, nes norime nominuoti ir apdovanoti seses ir brolius kurie yra verti Tikrojo mazgo riterio titulo ir pasižymėjusius ne tik šiais metais, bet per visą Lietuvos skautijos atsikūrimo laikotarpį.

SKELBIAMAS BALSAVIMAS!

Spausk šią nuorodą: https://biruteu.typeform.com/to/cojuXd

Šių metų vadovai varžosi šiose nominacijose:

1. 100-čio Tuntininkas - tas, kurio tuntas auga atsakingais ir pilietiškais skautais, ir nariai stebina savo idėjomis ir darbais.
  2. 100-čio Seniūnas - tas, kuris savo krašte skatina bendradarbiavimą ne tik tarp skautų, bet ir kitų organizacijų.
  3. 100-čio Draugininkas - tas, kuris pažįsta kiekvieną savo skautą ir žino jį kaip nuluptą.
  4. 100-čio Stovyklos viršininkas - tas, kurio stovyklos kelia teigiamas emocijas, net ir jai pasibaigus.
  5. 100-čio Stovyklos komendantas - tas, kuris sužavėjo savo tvarkingumu ir organizuotumu, o jo vedamos rikiuotės - žaismingumu ir gera nuotaika.
  6. 100-čio Fotografas -  tas, kurio nuotraukos atima žadą ir priverčia pavydėti visus nesudalyvavusius.
  7. 100-čio Autoritetas/Ištikimiausias - tas, kuris pradėjo skautauti prieš tiek metų, kad niekas jau ir neatsimena, bet jo geri darbai ir dabar yra pavyzdys kitiems.
  8. 100-čio Šimtmečio idėja/projektas - ta idėja, kuri įprasmina visą Skautijos Šimtmetį ir leidžia pasidžiaugti 100 metų nuveiktų gerų darbų.
  9. 100-čio Mama/tėtis - pats rūpestingiausias.
  10. 100-čio Miško žvėris - tas, kuriam pažįstami beveik visi keliai, net tie, kurių nėra žemėlapyje.
  11. 100-čio Dainingiausias -  tas, kurio lūpose netyla liaudies dainos.
  12. 100-čio Laužavedys - tas, kurio galvoje sukauptos dainos, bei žaidimai skaidrina mūsų vakaro laužus.
  13. 100-čio Savanoris -  tas, kuris yra pirmas ištiesti pagalbos ranką darbuose ir kituose skautiškuose reikaluose.

Balsavimas tęsis iki 2018-03-03, o Lietuvos skautijos vadovų suvažiavimo metu (2018-03-17 Vilniuje) vadovai bus apdovanoti specialiais Tikrojo Mazgo Ženklais

ŽIS