Kas Naujo?

Skautų naujienos

2017-11-06

Ačiū, Lietuva!

Iniciatyva Ačiū, Lietuva!

Dalinamės LiJOT iniciatyvos skelbimu ir raginame ištarti Lietuvai didelė AČIŪ.

                     

 

 

Primename, kad šiuo metu prie iniciatyvos prisijungti galima net keliais būdais. Vienas iš jų dėkoti Lietuvai bei raginti tai daryti savo organizacijų narius, padalinius, savanorius platformoje www.aciulietuva.lt, skleisti apie tai žinią savo komunikaciniais kanalais ir kartu siekti surinkti kuo daugiau padėkų Lietuvai! Kiekvienam padėkojusiam Lietuvai kartu su mūsų draugais „Lietuvos paštu“ mainais siunčiame juostelę su stilizuotu Vyčiu ir taip visus jungiame į vieną didelę bendruomenę!

Augindami iniciatyvą dar labiau sukūrėme unikalaus dizaino „Ačiū, Lietuva!“ užrašines, kuriose sutilpo pačios gražiausios padėkos Lietuvai. Užrašines įsigyti galima didžiuosiuose prekybos centruose „MAXIMA“ arba internetu. Visos lėšos, gautos pardavus užrašines, yra skiriamos tolimesniam iniciatyvos vystymui ir pilietiškumo žinios sklaidai.

 

AČIŪ!